نقش محبت و مهرورزي در پيشرفت جامعه

مطالب دیگر:
🔑دانلود تحقیق در موردترانسفورماتورهاي الكتريكي🔑دانلود تحقیق در موردترشح TRH🔑دانلود تحقیق در موردترک خوردگی انار🔑دانلود تحقیق در موردترکیبات آلی سیلسیم🔑دانلود تحقیق در موردتست های تشخیصی سیستم گوارش🔑دانلود تحقیق در موردتشخيص پوست در فضاي رنگ مفهوما يکنواخت با استفاده از مدل بيضوي مسطح🔑دانلود تحقیق در موردتشريح الزامات سيستم مديريت HSE🔑دانلود تحقیق در موردتشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار🔑دانلود تحقیق در موردتصفیه فاضلاب صنعتی🔑دانلود تحقیق در موردتصمیم گیری و حل مسأله🔑دانلود تحقیق در موردتضمین کیفیت در آزمايشگاه هماتولوژی🔑دانلود تحقیق در موردتعارض منافع در طب🔑دانلود تحقیق در موردتعالی سازمانی با تمرکز برمديريت منابع انساني🔑دانلود تحقیق در موردتعاملات دبیرخانه با دیوان محاسبات کشور🔑دانلود تحقیق در موردتعاملات دبیرخانه با نهاد کتابخانه های عمومی کشور🔑دانلود تحقیق در موردتعريف و اپيدميولوژي حوادث غير مترقبه🔑دانلود تحقیق در موردتعریف مستند سازي🔑دانلود تحقیق در موردتعریف گریس🔑دانلود تحقیق در موردتعيين کننده هاي اجتماعي سلامت🔑دانلود تحقیق در موردتغذيه نوزاد با شير مادر 1🔑دانلود تحقیق در موردتغذيه نوزاد با شير مادر🔑دانلود تحقیق در موردتغذیه در ریکاوری🔑دانلود تحقیق در موردتغذیه در زنان 60- 20 سال سالم🔑دانلود تحقیق در موردتغذیه سالمندان🔑دانلود تحقیق در موردتغذیه ورزشی
تحقيق نقش محبت و مهرورزي در پيشرفت جامعه|31017572|aqe
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان نقش محبت و مهرورزي در پيشرفت جامعه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تحقيق
متشکل از 15 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
در جهان امروز مهرورزی نه تنها به تقویت هویت فرهنگی در جامعه و پشتیبانی از آن منجر می شود بلکه موجب شناسایی هر چه بیشتر تفاوت ها و مشا بهت های مردمی می گردد و می تواند سبب شود که انسان ها به درک درستی از همکاری برای رسیدن به سعادت همکان دست یابند. برای آنکه بتوان انتظارات جامعه معاصر را بهتر برآورده کرد ، باید افق های مهر و محبت چنان گسترده شود که تمامی فرهنگ های جهان را تحت پوشش قرار دهد و مبنایی باشد که رشد و تعالی هر جامعه ای بر آن بنا شـود.
باید بدانیم بدون بکار گیری این زبان اندیشه پرور نمی توان به ضرورت های جهانی جامعه پیشرفته پاسخ معقول داد. امروزه تعالی و پیشرفت یک فرایند جهانی است و متاثر از عوامل مختلف درون مرزی و برون مرزی می باشد. تعالی و پیشرفت متضمن برخوردار شدن از زبانی جهانی یعنی مهرورزی می باشد. زبانی که قادر باشد ارزشها و فضیلت های بومی و ملی هر جامعه ای را به زبان جهانی عرضه کند در هر جامعه ای یاد گیری « هنر گفتن » و « فضیلت شنیدن » و « یاد گیری فن اندیشه ورزی » به جای « اندیشه دوزی » و یاد گیری « دانش ورزی » به جای « دانش دوزی » ، یادگیری پرورش منش در کنار اندوزش دانش و یادگیری خویشتن داری برای خویشتن گستری در سایه مهرورزی متقابل امکان پذیر می شود. گویا به همین سبب است که سازمان های جهانی تعلیم و تربیت از جمله یونسکـو به صراحت یادآور می شود که یاد گیری در قرن بیسـت و یکم بر چهار پایه استوار می گردد که یکی از آنها یادگیری چگونه با هم زیسـتن است: که خود یکی از ضروری ترین های یاد گیری در جهان متکثر کنونی است که شامـل مدارا ، هم زیستی ، هم اندیشی و مهرورزی نسبت به یکدیگر است.
تـنها از طریق مهر و محـبت دو جانبه ی همراه با تفاهم متقابل است که می توان به صلح واقعی در هر جامعه ای دست یافت. هیچ ارتباط نافذ موثی بدون فرهـنگ مهرورزی امکان پذیر نیسـت. اگر اولیا و متولیان فرهنگی و تربیتی جامعه فرهنگ مهرورزی در بین خود و نسـل جدید ترویج کنند و خود از این راهبرد ها به شکـل منطقی و جاذب بهره بگیرند ، افراد جامعه نیز خوی مدارا و تفاهم را در خود پرورش می دهند و در روابط بین فردی و مناسبت های اجتماعی خود از طریق مهرورزی به مصالـحه دست می یابند.
تنها از طریق مهرورزی معطوف به صلح فراگیر است که تفاهم ، بلند نظری ، دگر پذیری و پذیرش آرای مخالف ، خویشتن داری ، سعه صدر و مدارا در میان افراد نهادینه می شود. شایسـته است